Меморандум про співпрацю

Напередодні нового навчального року у Сєвєродонецькому інституті МАУП відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області. Гостями інституту стали начальник управління Філатова Т.Г., її заступники Стельмах Є.Б., Грабалова К.І. та колеги.

Під час зустрічі були обговорені можливі напрями співпраці та спільні заходи із забезпечення стажування студентів зі спеціальності «Право» в територіальному управлінні юстиції та його структурних підрозділах.

Сторони домовилися активно інформувати молодь щодо можливості такого стажування, обмінялися думками стосовно взаємних інтересів та виразили намір об’єднати зусилля в справі правового виховання пересічних громадян регіону.

Велику зацікавленість студентів СІ МАУП, які теж були присутні на зустрічі, викликала пропозиція керівництва територіального управління юстиції щодо проведення конкурсу  на кращій відеоролік «Органи юстиції очима студентів». Обговорювалися і перспективи спільних заходів , включаючи науково-практичні конференції, Дні відкритих дверей, тощо.

Наприкінці зустрічі начальник Головного територіального управління юстиції в Луганській області Т.Г. Філатова та заступник директора Сєвєродонецького інституту МАУП Є.О. Кравцова під оплески присутніх поставили свої підписи під текстом Меморандуму про співпрацю. На пам’ять про цю важливу подію її учасники сфотографувалися разом.