Сучасна освіта, мотивація та лідерство
16 Квітня 2019

Сучасна освіта, мотивація та лідерство

У суботу, 13 квітня, в інституті відбувся тренінг за темою: «Сучасна освіта, мотивація та лідерство». Тренінг провів Журба Микола Анатолійович, доктор філософських наук, професор, голова ГО «Соборність», головний редактор журналу "Virtus". Стрижнем доповіді був тезис про те, що на сучасному етапі розвитку вищої школи особливої актуальності набуває лідерська управлінська парадигма та свобода творчості. Микола Анатолійович наголосив, що сучасні роботодавці розраховують на те, що кандидат матиме десятки різноманітних вмінь: здатність креативно мислити й управляти часом, навички комунікації, нетворкінгу, керування проектами, командоутворення.

Студенти не лише отримали знання  рівня soft-skills, але й провели тестування навичок дотримання інструкцій, який проілюстрував складність творчого мислинення під натиском зовнішніх чиннкв (обмеженого часу). Крім того, учасники тренінгу мали змогу продемонструвати лідерські якості та попрацювати у команді.

Проведений тренінг є унікальним продуктом, спрямованим на розвиток практичних навичок налагодження ефективної комунікації, емпатичного слухання, роботі у команді та постійного підвищення професійного рівня.