Зустіч із Заслуженим юристом України до Дня юриста
10 Жовтня 2018

Зустіч із Заслуженим юристом України до Дня юриста

   8 жовтня 2018 року з нагоди Дня юриста Сєвєродонецький інститут ПрАТ «ВНЗ «МАУП» провів зустріч із Заслуженим юристом України, доктором юридичних наук – Руденко Миколою Васильовичем. У заході прийняли участь студенти спеціальності «Право» СІ МАУП, а також представники інших ВНЗ. Гостями заходу стали кандидат юридичних наук, адвокат – Капліна Галина Анатоліївна, старший викладач СІ МАУП, адвокат – Гаврилюк Роман Анатолійович.

   Зустріч відкрила в.о. директора Кравцова Єлизавета Олександрівна, професор МКА з кафедри адміністративного права. Кравцова Є.О. привітала з професійним празником учасників заходу, розповіла про важливість якісної та відповідальної правничої освіти, побажала студентам-правникам не втрачати жаги до обраної справи та навчатись і підвищувати свій професіоналізм протягом всього життя. У своєму виступі перед студентами, Руденко М.В. висвітлив перспективи, що відкриються студентам після отримання юридичної освіти, сфери майбутньої діяльності. Заслужений юрист наголосив про велику відповідальність правників як перед суспільством загалом, так і перед окремою людиною за долі, на які, нерідко, впливають саме юристи. У завершені свого виступу, Руденко М.В. подарував СІ МАУП свій нещодавно опубліковану книгу з дисципліни «Судові та правоохоронні органи України».  

   У ході зустрічі студенти та практикуючі юристи обговорили питання доступу до різних професій юриспруденції, зокрема запропоновану президентом України реформу адвокатури. Гості заходу охоче ділилися своїм досвідом з майбутніми колегами.