Розклад денне відділення

РОЗКЛАД 12.12.2018

День

Пара

1 курс

 

ТУсв-9-18-Б1ГП (4,0 д)

ТУсв-9-18-Б1ПрД (4,0 д)

 

12.12.2018

СЕРЕДА

9.30-11.05

Іноземна мова

Ауд.226

Іноземна мова

Ауд.226

 

11.15-12.50

Іноземна мова

Ауд.226

Іноземна мова

Ауд.226

 

13.20-14.55

Етика та естетика

Кравцова Єлизавета Олександрівна

Ауд.126

 

 

 

 

 

 

День

Пара

1 курс

 

ТУсв-9-18-Б1УБ (4,0 д)

ТУсв-9-18-Б1Пс (4,0 д)

 

12.12.2018

СЕРЕДА

9.30-11.05

Іноземна мова

Ауд.226

Іноземна мова

Ауд.226

 

11.15-12.50

Іноземна мова

Ауд.226

Іноземна мова

Ауд.226

 

13.20-14.55

 

 

 

 

 

 

 

 

День

Пара

2 курс

 

ТУсв-9-17-Б1УБ (4,0 д)

ІН23-9-17-Б1П (4,0 д)

 

12.12.2018

СЕРЕДА

9.30-11.05

Іноземна мова

Ауд.226

Іноземна мова

Ауд.226

 

11.15-12.50

Іноземна мова

Ауд.226

Іноземна мова

Ауд.226

 

13.20-14.55

 

 

 

 

 

 

               

РОЗКЛАД 13.12.2018

День

Пара

1 курс

ТУсв-9-18-Б1ГП (4,0 д)

ТУсв-9-18-Б1ПрД (4,0 д)

13.12.2018

Четвер

8.30-10.05

Історія держави та права України

Кравцова Єлизавета Олександрівна

Ауд.126

Історія держави та права України

Кравцова Єлизавета Олександрівна

Ауд.126

10.15-11.50

Ділова українська мова

Ауд.226

Ділова українська мова

Ауд.226

12.20-13.55

Юридична деонтологія

Зайченко Катерина Вікторівна

Ауд.122

Юридична деонтологія

Зайченко Катерина Вікторівна

Ауд.122

14.05-15.40

 

 

День

Пара

1 курс

ТУсв-9-18-Б1Пс (4,0 д)

ТУсв-9-18-Б1УБ (4,0 д)

13.12.2018

Четвер

8.30-10.05

-------------

------------------

10.15-11.50

Ділова українська мова

Ауд.226

Ділова українська мова

Ауд.226

12.20-13.55

 

Вступ до спеціальності «Менеджмент»(практикум)

Сєкачов Володимир Омел’янович

Ауд.124

14.05-15.40

Основи біології, генетики людини та антропології

Блінова Наталя Костянтинівна

Ауд.124

 

День

Пара

2 курс

ТУсв-9-17-Б1УБ (4,0 д)

ІН23-9-17-Б1П (4,0 д)

13.12.2018

Четвер

8.30-10.05

------------------

Конституційне право України

Гаврилюк Роман Анатолійович

Ауд.122

10.15-11.50

Основи безпеки підприємтсва

Лисенко Сергій Олексійович

Ауд.222

Кримінальне право

Любчик Олександр Антонович

Ауд.122

12.20-13.55

-----------------

 

14.05-15.40

 

 

День

Пара

3 курс

ТУсв-9-16-Б1Пс(4,0 д)

 

13.12.2018

Четвер

8.30-10.05

------------

 

10.15-11.50

-------------

 

12.20-13.55

Вікова психологія

Зайченко Лариса Сергіївна

Ауд.124а

 

14.05-15.40

Експериментальна психологія

Зайченко Лариса Сергіївна

Ауд.124а

 

День

Пара

4 курс

ІН23-9-15-Б1П (4,0 д)

 

13.12.2018

Четвер

8.30-10.05

Аграрне/земельне право

Любчик Олександр Антонович

Ауд.226

 

10.15-11.50

Податкове право

Зайченко Катерина Вікторівна

Ауд.124

 

12.20-13.55

Міжнародний комерційний арбітраж

Любчик Олександр Антонович

Ауд.226

 

14.05-15.40