Розклад заочне відділення

РОЗКЛАД НА 13.10.2018

Дата Час Дисципліна Викладач Ауд. Свод
Тусв-12-17-Б1УБ(4.6з)  
  9,00-10,20 Філософія  Агафонов О.Й.    
  10,30-11,50 Охорона праці  Блінова Н.К.    
  12,00-13,20 Історія менеджменту Сєкачов В.О.    
  13,30-14,50        
ВШМсв-12-17-Б1УЕП(4,6з)  
  9,00-10,20 Філософія  Агафонов О.Й.    
  10,30-11,50 Охорона праці  Блінова Н.К.    
  12,00-13,20 Економічна теорія  Лєонов О.О.    
  13,30-14,50        
ІН23-10-14-Б1П(4.6з)  
  9,00-10,20 Господарське право Фоменко Д.О.    
  10,30-11,50 Право соціального та пенсійного забезпечення  Фоменко Д.О.    
  12,00-13,20 Господарський процес Фоменко Д.О.    
  13,30-14,50        
ТУсв-12-16-С1Пс(2,6здс)  
  9,00-10,20 Загальна та візуальна психодіагностики  Зайченко Л.С.    
  10,30-11,50 Охорона праці в галузі Блінова Н.К.    
  12,00-13,20 Основи антопогенезу  Блінова Н.К.    
  13,30-14,50        
Тусв-10-15-Б1Пс(4,6здс)  
  9,00-10,20        
  10,30-11,50 Клінічна психологія Зайченко Л.С.    
  12,00-13,20 Основи менеджменту  Сєкачов В.О.    
  13,30-14,50        
Тусв-10-15-Б1П(4,6здс)  
  9,00-10,20 Адміністративна відповідальність Анфьоров К.С.    
  10,30-11,50 Трудове право Церковна А.О.    
  12,00-13,20 Кримінально-процесуальне право Гаврилюк Р.А.    
  13,30-14,50        
Тусв-7-16-Б1УБ(4,6здс)  
  9,00-10,20 Економіка підприємства Кукушкіна Л.М.    
  10,30-11,50 Бухгалтерський облік Лєонов О.О.    
  12,00-13,20 Адміністративне право Анфьоров К.С.    
  13,30-14,50        
Тусв-7-16-Б1ОАА(4,6здс)  
  9,00-10,20 Мікроекономіка  Сєкачов В.О.    
  10,30-11,50 Бухгалтерський облік (загальна теорія) Лєонов О.О.    
  12,00-13,20 Політологія  Агафонов О.Й.    
  13,30-14,50        
ВШМсв-8-18-Б1ООп(4,6з)  
  9,00-10,20 Вища математика Дікусаров О.А.    
  10,30-11,50 Вступ до спеціальності "Облік і оподаткування" Кукушкіна Л.М.    
  12,00-13,20 Правознавство Любчик О.А.    
  13,30-14,50        
ВШМсв-8-18-Б1УБ(4,6з)  
  9,00-10,20 Вища математика Дікусаров О.А.    
  10,30-11,50 Вступ до спеціальності "Менеджмент" Сєкачов В.О.    
  12,00-13,20 Правознавство Любчик О.А.    
  13,30-14,50        
Тусв-8-17-Б1П(4,6здс)  
  9,00-10,20        
  10,30-11,50 Конституційне право України Гаврилюк Р.А.    
  12,00-13,20 Економічна теорія  Лєонов О.О.    
  13,30-14,50 Кримінальне право Церковна А.О.    
ТУсв-7-16-Б1П(4.6здс)  
  9,00-10,20        
  10,30-11,50 Трудове право Церковна А.О.    
  12,00-13,20 Кримінально-процесуальне право Гаврилюк Р.А.    
  13,30-14,50 Міжнародне право Любчик О.А.    
Тусв-8-17-Б1МКП(4,6здс)  
  9,00-10,20        
  10,30-11,50 Конституційне право України Гаврилюк Р.А.    
  12,00-13,20 Економічна теорія  Лєонов О.О.    
  13,30-14,50 Судові і правоохоронні органи Анфьоров К.С.    
Тусв-8-18-М1АД(1,6здс)  
  9,00-10,20        
  10,30-11,50 Порівнльне правознавство  Капліна Г.А.    
  12,00-13,20 Філософія права Капліна Г.А.    
  13,30-14,50 Теорія нормотворчості  Капліна Г.А.    
ВШМсв-8-18-М1АД(1,6з)  
  9,00-10,20        
  10,30-11,50 Порівнльне правознавство  Капліна Г.А.    
  12,00-13,20 Філософія права Капліна Г.А.    
  13,30-14,50 Теорія нормотворчості  Капліна Г.А.    
ВШМсв-8-18-М1АД(2,0з)  
  9,00-10,20        
  10,30-11,50 Порівнльне правознавство  Капліна Г.А.    
  12,00-13,20 Філософія права Капліна Г.А.    
  13,30-14,50 Теорія нормотворчості  Капліна Г.А.